Vítejte na stránkách
DK auto-moto s.r.o.

Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

NOVINKY

Akrapovic pro BMW R 1250 GS /Adventure 2019

Fotogalerie
23. 11. 2018
Nově v před objednávce, výfuková koncovka titanová nebo titanová s černou povrchovou úpravou a homologací EURO4, volitelné titanové svody s nebo bez homologace.

Výfukové koncovky:

Obj. čísla: S-B12SO23-HAAT (titan), S-B12SO23-HAATBL (titan s černou povrchovou úpravou)
Výfukové koncovky reprezentují první krok v ladění výfukového systému. Nabízejí perfektní rovnováhu mezi pořizovací cenou a výkonem. Změní povahu vašeho motocyklu, nabídnou nárůst výkonu, více síly a hlavně unikátní zvuk typický pro Akrapovič. To vše zabaleno do stylového designu. Výsledkem je krásný výfukový systém. Vnější plášť tlumiče je vytvořen z titanu, zatímco zadní víčko z ručně zpracovaného karbonu. Jsou to materiály prověřené řadou závodních zkušeností. Výfukový systém je kompatibilní s originálními bočními kufry BMW. Karbonový krycí štítek je součástí dodávky.


Volitelné výfukové svody:

Obj. číslo: E-B12E5H (homologované EURO4)
Volitelné homologované svody jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího titanu a pokud jsou instalovány společně s koncovkou, vytvářejí plnohodnotný kompletní, homologovaný systém Akrapovič. Nechte svůj motocykl vyniknout díky unikátnímu vzhledu i zvuku.
Díky vestavěnému katalyzátoru vyhovuje tento produkt požadavkům na homologaci EC/ECE. Vestavěná přívěra usnadňuje jízdu v nižších otáčkách. Volitelné svody lze instalovat také s původní koncovkou BMW nebo volitelnou koncovkou Akrapovič spadající do originálního příslušenství BMW.

Obj. číslo: E-B12E4 (pro sportovní účely bez EU homologace)
Nechte svůj motocykl BMW vyniknout a povyšte koncovku na plnohodnotný systém. Volitelné titanové svody E-B12E4 poskytnou motocyklu unikátní vzhled i zvuk.
V kombinaci se svody lze rovněž použít výfukový tlumič Akrapovič z originálního příslušenství BMW.
Po montáži těchto svodů se doporučuje přemapování řídící jednotky vozidla za účelem deaktivace kontrolky "engine check". Karbonový kryt ovládání přívěry je dodáván spolu s koncovkou.


Fotogalerie:

Koncovka S-B12SO23-HAAT - titan
#1 - Koncovka S-B12SO23-HAAT - titan

Koncovka S-B12SO23-HAATBL - titan black
#2 - Koncovka S-B12SO23-HAATBL - titan black

Svody E-B12E4 - titan, bez homologace
#3 - Svody E-B12E4 - titan, bez homologace


Copyright DK auto moto racing 2008 - 2020