Vítejte na stránkách
DK auto-moto s.r.o.

Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

NOVINKY

Kolekce trik Akrapovic 2019

Fotogalerie
5. 12. 2018
Značka Akrapovič uvádí na trh novou kolekci trendy triček a mikin. Trička jsou potištěna designovým potiskem s motivy výfukových systémů a logy Akrapovič.

Akrapovic_logo.jpg

Pánské moderní tričko s motivem Race Proven na šedém podkladu. Dostupné ve velikostech S - 3XL. Materiál 100% bavlna, motocyklový motiv na přední části, vzadu malé logo Akrapovič. Vyrobeno ve Slovinsku.

Pánské moderní tričko Red Strip s motivem rudého pásu na modro-šedém podkladu. Dostupné ve velikostech S - 3XL. Materiál 100% bavlna, lifestylový motiv na přední části, vzadu malé logo Akrapovič. Vyrobeno ve Slovinsku.

Pánské a dámské moderní tričko Mesh s motivem mřížky na modro-šedém podkladu, pánská verze i s černým podkladem. Pánská trička jsou dostupná ve velikostech S - 3XL, dámské ve velikostech S - L. Materiál 100% bavlna, lifestylový motiv na přední části, vzadu malé logo Akrapovič. Vyrobeno ve Slovinsku.

Pánská mikina s kapucí na zip v provedení černo-červená. 94% bavlna 6% elastan. Černá mikina s červenou vnitřní částí kapuce. Logo Akrapovič na přední kapse a velké logo na zádech. Vyrobeno ve Slovinsku.

Fotogalerie:


#1 -


#2 -


#3 -


#4 -


#5 -


Copyright DK auto moto racing 2008 - 2020