Vítejte na stránkách
DK auto-moto s.r.o.

Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

BMW X5M F85

BMW X5M (F85)

 

2015-2017

Homologovaný výfukový systém ve verzi Evolution pro model X5M (F85)
Systém je vyroben z odlehčené slitiny titanu té nejvyšší třídy. Veškeré části pocházejí z vlastní slévárny společnosti Akrapovič. Systém Evolution poskytuje oproti sériovému výfuku výraznou úsporu váhy. K tomu navyšuje hodnoty výkonu a krouticího momentu napříč celým spektrem otáček.
Systém Evolution byl vytvořen tak, aby vyhovoval podmínkám evropské homologace EC/ECE a zároveň byl snadno zapojitelný na originální svody BMW systémem plug-and-play. Systém je vyladěn na perfektní zvuk, který umocňuje pocit sportovní jízdy při řízení vozu. K dovršení maximálního efektu i po vizuální stránce, je zakončen ručně vyráběnými karbonovými koncovkami.Výrazné kulaté koncovky mají vnitřní část vyrobenou z titanu. Jejich tvar je dokonale navržen tak, aby hladce zapadaly do volitelného karbonového difuzoru. Systém Evolution je také možno vybavit volitelnou bezdrátovou sadou pro ovládání klapek Akrapovič Sound Kit.

Fakta:


+ 5 HP
+ 8 Nm
- 14,8 kg

 
Objednávkové číslo Popis produktu (viz. schématický nákres níže) Cena
S-BM/T/1 Homologovaný titanový Evolution výfukový systém s titanovými propojovacími trubkami, titanovým centrálním tlumičem a karbonovými koncovkami 5.671 EUR
Volitelné příslušenství
DI-BM/CA/2 Zadní karbonový difuzor 968 EUR
P-HF947 Akrapovič Sound Kit - Bezdrátová sada umožňující ovládat výfukovou přívěru dálkově z místa řidiče. Obsahuje přijímač a ovládací tlačítko. Přívěru lze také ovládat pomocí mobilní aplikace v telefonu. 580 EUR


Uvedené ceny jsou bez DPH a budou přepočítány do CZK v den objednávky.

Zadní část vozu může být dále vylepšena instalací volitelného difuzoru z uhlíkových vláken. Tento volitelný doplněk je vyroben z vysoce kvalitních závodních materiálů tak, aby perfektně zapadnul do zadní části vozidel a doplnil jedinečný vzhled koncovek výfukového systému Evolution.

Tato velmi snadno použitelná doplňková výbava dává řidiči možnost přepínání mezi sportovním zvukem s hlubšími a vyššími frekvencemi nebo více obvyklým, ale tlumeným zvukem výfuků Akrapovič. Pouhým stisknutím tlačítka nebo prostřednictvím aplikace chytrého mobilního telefonu je možné otevírat a zavírat přívěry ve výfukovém potrubí.

 

Fotogalerie:

BMW X5M (F85), car
Akrapovič exhaust Evolution Line
#1 - BMW X5M (F85), car Akrapovič exhaust Evolution Line

BMW X5M (F85), car
Akrapovič exhaust Evolution Line
#2 - BMW X5M (F85), car Akrapovič exhaust Evolution Line

BMW X5M (F85), exhaust
Akrapovič Evolution Line
#3 - BMW X5M (F85), exhaust Akrapovič Evolution Line

BMW X5M (F85), exhaust
Akrapovič Evolution Line
#4 - BMW X5M (F85), exhaust Akrapovič Evolution Line

BMW X5M (F85), diffuser
#5 - BMW X5M (F85), diffuser

BMW X5M (F85), graph
Akrapovič Evolution Line
#6 - BMW X5M (F85), graph Akrapovič Evolution Line


Copyright DK auto moto racing 2008 - 2019