Vítejte na stránkách
DK auto-moto s.r.o.

Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

McLaren 650S (Spider)

McLaren 650S (Spider)

 

2014-2017

Výfukový systém ve verzi Slip-On pro model 650S a 650S Spider
Vývojové oddělení společnosti Akrapovič využilo svých schopností k vytvoření high-tech Slip-On výfukového systému pro nejnovější supersport McLaren.
Vozy McLaren 650S a 650S Spider jsou vybaveny motory V8 twin-turbo o objemu 3,8 litrů. Jsou jedním z představitelů nejluxusnějších sportovních aut na světě. Výfuky Akrapovič pozvedají fenomenální vlastnosti těchto luxusních vozů do nedozírných výšin.
Systémy Slip-On jsou vyráběny výhradně ze zvláště odolných , žáruvzdorných titanových slitin. Jsou vyvinuty se záměrem pustit ze řetězu celý potenciál vozu McLaren. Navyšují hodnoty kroutícího momentu i maximálního výkonu v celém rozsahu otáček. Vývojáři společnosti Akrapovič využili svých dlouholetých znalostí a zkušeností také ke snížení hmotnosti celého systému a ušetřili tak více než 5 kilogramů na celkové váze výfuku. Zároveň došlo ke snížení těžiště, což přispělo k ještě dokonalejší ovladatelnosti těchto vynikajících strojů.

 
Vozy 650S a 650S Spider vybavené výfukovým systémem Akrapovič produkují super hluboký tón v nízkých otáčkách, který přechází až k ryze závodnímu zvuku na vrcholu výkonové křivky. Každá jednotlivá součást systému byla vyvíjena s důrazem na maximální zvukový efekt vé osmičky při zachování cestovního komfortu v kabině vozu.
Spojení krásy titanových trubek s perfektně zpracovanými karbonovými koncovkami nenechá nikoho na pochybách, že toto není obyčejný McLaren. S využitím detailního manuálu pro montáž zvládnete instalaci výfukového systému sami nebo jí můžete svěřit autorizovanému servisu.
Motory V8 v supersportech McLaren 650S a 650S Spider přinášejí radost z jízdy a obrovskou dávku výkonu a kroutícího momentu samy o sobě. Přidáním výfukového systému Akrapovič jsou pozvednuty na ještě vyšší úroveň.

 

Fakta:


+ 21 HP
+ 29 Nm
- 5,3 kg

Objednávkové číslo Popis produktu (viz. schématický nákres níže) Cena
S-MC/TI/2 Titanový Slip-on výfukový systém s titanovými koncovkami a karbonovými difuzory. 6.481 EUR

Uvedené ceny jsou bez DPH a budou přepočítány do CZK v den objednávky.

Fotogalerie:

McLaren 650S (Spider), car
Akrapovič exhaust
#1 - McLaren 650S (Spider), car Akrapovič exhaust

McLaren 650S (Spider), car
Akrapovič exhaust
#2 - McLaren 650S (Spider), car Akrapovič exhaust

McLaren 650S (Spider), exhaust
Akrapovič Slip-On
#3 - McLaren 650S (Spider), exhaust Akrapovič Slip-On

McLaren 650S (Spider), exhaust
Akrapovič Slip-On
#4 - McLaren 650S (Spider), exhaust Akrapovič Slip-On

McLaren 650S (Spider), Graph
Akrapovič Slip-On
#5 - McLaren 650S (Spider), Graph Akrapovič Slip-On


Copyright DK auto moto racing 2008 - 2019