Přehled výfuků Akrapovič pro motocykly

Slovinského prémiového výrobce motocyklových výfukových systémů Akrapovič asi není třeba dlouze představovat. Tato společnost se řadí ke světové špičce ve svém oboru. Výfuky s logem stylizovaného štíra nalezneme na strojích téměř všech stájí MotoGP, WSBK nebo třeba MXGP. Pojděte se naší nabídkou a zjistěte, zda je i pro váš motocykl k dispozici vstupenka do elitního klubu strojů s nezaměnitelným zvukem.

Slip-on

SLIP-ON LINE


Výfukové koncovky označované jako Slip-On reprezentují základní stupeň v ladění výfukových systémů. Nabízejí perfektní rovnováhu mezi cenou a výkonem. Nicméně i s použitím pouhé koncovky lze u vybraných typů motocyklů změnit povahu stroje, přidat výkon a hlavně dodat unikátní zvuk typický pro všechny produkty Akrapovič. To vše zabaleno do stylové koncovky Slip-On. Výsledkem toho, že společnost Akrapovič bere design svých produktů opravdu vážně, je krásně zpracovaný výfukový tlumič s obalem z titanové slitiny nebo vysoce kvalitního nerezu a spoustou karbonových doplňků. Materiály prověřenými nasazením v těch nejtěžších závodních podmínkách.
Racing Line

RACING LINE


Závodní systémy označené jako Racing Line sestávají z titanového tlumiče a svodů z vysoce kvalitního nerezu. Reprezentují jednu ze dvou možností volby u kompletních systémů. Jejich tvar vychází z dlouholetých zkušeností mnoha světových závodních teamů. Obvykle navyšují výkon v kompletním spektru otáček, zejména pak ve středu a ve výkonové špičce. Oproti originálním systémům reprezentují významnou úsporu hmotnosti a snadnou instalaci. Sportovní charakter motocyklu je podtržen jejich hlubokým závodním zvukem.
Evolution Line

EVOLUTION LINE


Špičkou ledovce a pomyslnou třešničkou na dortu nabídky společnosti Akrapovič jsou výfukové systémy označené jako Evolution Line. Jsou určeny těm nejnáročnějším jezdcům, kteří nejsou ochotni připustit jakékoli kompromisy. Tyto produkty jsou kompletně vyrobeny z ultra-odlehčené titanové slitiny kombinované s ručně zpracovanými karbonovými díly. Jejich instalací je nezřídka dosaženo až 50% úspory hmotnosti ve srovnání s originálními systémy. Jejich použitím jsou navýšeny hodnoty výkonu a točivého momentu v kompletním spektru otáček se zvláštním důrazem na střední a vysoké pásmo. Jejich hluboký, skutečně závodní zvuk je dokonale vyladěn tak, aby šel ruku v ruce s odpovídajícím navýšením výkonu. Systémy Evolution Line nabízejí také snadnou instalaci. 
ShoppingCart